Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzini w Jankowicach Rybnickich

Witamy na stronach parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Jankowicach Rybnickich.

OVERVIEW

The domain parafia-jankowice.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have inspected five pages within the site parafia-jankowice.pl and found seven websites linking to parafia-jankowice.pl. There are two public web accounts possessed by parafia-jankowice.pl.

PARAFIA-JANKOWICE.PL TRAFFIC

The domain parafia-jankowice.pl has seen diverging levels of traffic through the year.
Traffic for parafia-jankowice.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-jankowice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-jankowice.pl

Świerklany Parafia pw. świętej Anny w Świerklanach

za modlitwy i życzenia na różny sposób przesłane do Mikołowa z okazji Świąt i urodzin. Symbole te odwiedzą nasz dekanat na przełomie 7 i 8 stycznia 2015 r. Zapraszamy na Orszak Trzech Króli.

WHAT DOES PARAFIA-JANKOWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-jankowice.pl Mobile Screenshot of parafia-jankowice.pl Tablet Screenshot of parafia-jankowice.pl

PARAFIA-JANKOWICE.PL SERVER

I detected that a single page on parafia-jankowice.pl took nine hundred and thirty-eight milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
46.105.105.133

We observed that this website is utilizing the Apache operating system.

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzini w Jankowicach Rybnickich

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain parafia-jankowice.pl states the following, "Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Jankowicach Rybnickich." We analyzed that the website also said " Zmartwychwstanie naszego Pana, Jezusa Chrystusa." It also stated " Niech umocni naszą wiarę, abyśmy nigdy nie ustawali w zachowaniu jej i umacnianiu. Niech Chrystus Zwycięzca śmierci, piekła i szatana rozpala naszą nadzieję, byśmy nie wątpili w Jego obecność, moc i zaproszenie do wiecznej chwały. Miłość Chrystusa Zmartwychwstałego niechaj przeprowadzi nas przez wszystkie trudy i cierpienia do nieba. Słowo Arcybiskupa w sprawie wolnych niedziel." The header had królowa rodzin as the highest ranking search term. This keyword was followed by Najświętsza Maryja Panna, Matka Boża z Guadalupe, and jankowice which isn't as urgent as królowa rodzin. The other words they used was jankowice rybnickie. nowa parafia is also included but might not be seen by search engines.

SEEK OTHER WEBSITES

Parafia Rzymsko - Katolicka w Jastrzębiej Górze

Porządek mszy św i nabożeństw. Zmarli Jezuici pracujący w Jastrzębiej Górze. 80 lat od kanonizacji św. Andrzeja Boboli został dokonany przez papieża Piusa XI 17 kwietnia 1938 r. Konkurs Biblijny 2018 - wyniki. Spotkanie Rodziców dzieci, k.

Strona główna Parafii pw. Narodzenia NMP w Jeżowem

Naszą witrynę przegląda teraz 2. Witamy na oficjalnej stronie parafii. Budowa kościoła została rozpoczęta w roku 1914, po czym została przerwana na czas wybuchu wojny, a wznowiona tuż po jej zakończeniu. pl, Powered by Joomla! And designed by SiteGround web hosting.

Parafia Jurgów

Strona internetowa zabytkowego kościoła Parafii Św. Głównym kościołem jest zabytkowa świątynia w Jurgowie p. W Czarnej Górze znajduje się kościół filialny p. Trójcy, a w Rzepiskach kościół filialny p. Tel 48 18 207 79 42.

Parafia p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

Dzień ten jest także przeżywany jako.

Parafia Kisielin

Do kościoła w Starym Kisielinie. Podczas nabożeństwa będziemy modlić się w intencji powołanych do kapłaństwa z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na wspólną agapę w kawiarence parafialnej.